HIL Menu
Strona tytułowa Aktualności O laboratorium Kontakt
Pracownicy
Informacje dla gości
Komitet Eksperymentów
Eksperymenty i urządzenia
Komputery i DAQ
Raporty i publikacje
Użyteczne adresy
Przetargi
Nagroda Laboratorium
Warsztaty Studenckie
Hadronoterapia
PET
poczta
Formularze
Wersja polska


Lista dyskusyjna HIL

Lista dyskusyjna HIL ma za zadanie ułatwić wymianę informacji pomiędzy osobami związanymi ze Środowiskowym Laboratorium Ciężkich Jonów - jego pracownikami, gośćmi i sympatykami.

Możesz posłużyć się listą, aby poinformować innych o wydarzeniach w Laboratorium, aby zadać pytania związane z jego działalnością, czy aby prowadzić dyskusję na tematy dotyczące ŚLCJ.

Możesz oczekiwać, że za pośrednictwem listy otrzymasz rozmaite informacje dotyczące spraw Laboratorium.

  • Lista NIE jest moderowana i jest otwarta dla wszystkich. Znaczy to, że każdy może się na nią zapisać i po zapisaniu się wysyłać wiadomości, które zostaną rozesłane do wszystkich uczestników listy. Osoby niezapisane na listę nie mogą wysyłać na nią wiadomości.
  • Lista jest obsługiwana za pomocą oprogramowania o nazwie mailman. Informacje dotyczące funkcjonowania listy, sposobu zapisu, kontaktu z administratorem, itp, znajdują się tu.

  • Aby wysłać wiadomość na listę (czyli rozesłać do wszystkich jej użytkowników), użyj adresu:

    hil@slcj.uw.edu.pl

  • Pamietaj, że odpowiadając bezpośrednio na e-mail otrzymany z listy prawdopodobnie wyślesz odpowiedź tylko do oryginalnego nadawcy tego e-maila, NIE do wszystkich użytkowników listy! W zależności od konfiguracji Twojego programu pocztowego, może sie także zdarzyć, że wyślesz odpowiedź na listę - prosimy zatem o ostrożność.
  • Obecnie lista funkcjonuje w języku polskim. Wiadomości w języku angielskim są także mile widziane. Będziemy zachęcać do używania angielskiego, jeśli na liście pojawią się zagraniczni użytkownicy.

-