Sieć Polskiej Fizyki Jądrowej
Home Page Network Documents Events Forum

About registration

  Zarejestrowałeś się?

Możesz zalogować się tutaj:
Login:
Hasło:

  Nie zarejestrowałeś się?
  Po co rejestracja?
  Wersja polska
This page is available in Polish only.


Co daje rejestracja?

Zarejestrowani użytkownicy mogą umieszczać na stronie SPFJ informacje, a także za jej pośrednictwem wysyłać wiadomości do wszystkich osób z listy adresowej SPFJ.

Ponadto niektóre dokumenty (np. lista adresowa SPFJ) dostępne są tylko dla zarejestrowanych użytkowników po zalogowaniu się. W przyszłości takich materiałów będzie coraz więcej.

Jak przebiega rejestracja?

Po kliknięciu w przycisk "Rejestracja" należy wybrać własną nazwę użytkownika (login), a następnie hasło (składające się z co najmniej 6 znaków). Należy także podać swoje imię, nazwisko, instytucję i adres e-mail, a następnie kliknąć w przycisk "Dalej". Na podany adres zostanie wysłany e-mail, zawierający podane w formularzu rejestracyjnym dane. Jeżeli któreś z danych zawierają błędy, prosimy o kontakt: pnpn-admin@slcj.uw.edu.pl

W tym momencie nie możesz jeszcze zalogować się na stronie PNPN - aby uniknąć zapisywania się na listę przypadkowych osób, musimy zweryfikowac każde zgłoszenie. Najdalej w ciągu najbliższych dwóch dni powinieneś otrzymać informację o zakończeniu procedury rejestracji.

Lista adresowa SPFJ

Na liście adresowej SPFJ znajdują się wszystkie osoby, które dotychczas dostawały informacje o dzialalności Sieci, a także wszyscy zarejestrowani użytkownicy strony SPFJ. Po zalogowaniu możesz obejrzeć listę adresową.

Jeżeli chcesz zostać wykreślony z listy adresowej SPFJ, napisz na adres pnpn-admin@slcj.uw.edu.pl

Oczywiście, wszystkie dane zarejestrowanych użytkowników oraz lista adresowa są wykorzystywane wyłącznie do celów związanych z dzialalnością Sieci.

Home Page | Network | Documents | Events | Forum